Team Rosters

Boys’ Teams

Boys’ 4th Grade

Head Coach: Charlie Micols

Brody Micol
Connor Coakley
Andrew Salamon
Dawson Lehtinen
Jayceon Pagan
Emmanuel Mua
Jackson McLaughlin
James Flynn

Boys’ 5th Grade (Black)

Head Coach: Carlos Rosado

Carlos Rosado
Dimitri Chaplain
Jayden Santos
Carlos Torres
Ethan Kinuthia
Camden Paine
Jayden Bennett
Dante Brobbey (Lopez)
Cameron Belizaire
Kaleb Woodard

Boys 5th Grade (White)

Head Coach: Mike Williamson

Michael Williamson
Evan Coe
Ben Costa
Patrick Chicca
Logan Flynn
Kellan Simms
Ryan Quinn
Aaron Simon
Sabastian Sanchez
Mason Baird

Boys 6th Grade (Black)

Head Coach: Josue Pantojas

Aidan Kochis
Patrick Donahue
Jackson Micol
Jack Leclair
Landen Hennessey
Jordie Lander
JoJo Pagan
Austin Briggs
Marcello Rodriguez

Boys’ 6th Grade (White)

Head Coach: Zach Gilkas

Josiah Hidalgo
Adrian Sardelis
Dawson Castell
Jeremy Cedeno
Will Slade
George Garcia-Pozo
William Gikas
Neudy Rodriguez

Boys’ 7th Grade (Black)

Head Coach: Doug Orlander

Trent Olender
Dylan Bean
Lucas Colleton
Semaj Young
Brody Brockney
Benjamin Beaulac
Jackson Pompei
Tim LeBlanc

Boys’ 7th Grade (White)

Head Coach: Darnell Thomas

Jovani Calderon
Ariel Otero
Brendan Hastings
Sean Normandin Jr.
Movado Rosario
William Coakley
Xavier Delosantos
Kellan Oday
Gabe Wilson
Gavin Hennessey
Isaac Martin
Ethan Alvarez
James Mulumba

Boys’ 8th Grade (Black)

Head Coach: Brett Szymanski

Collin Leclair
Mason Laundry
Yaniel Guzman
Isaiah Rocca
Brendan McNeil
Anthony Chanes
Adian Crane
Donovan O’Shaughnessy
Brady Patchen
Jake McNamara

Boys’ 8th Grade (White)

Head Coach: Brett Szymanski

Cullen Gallagher
Cody Johnson
Matthew Deciccio
Addy Rivero
Andrew Silvera
Denzel Adofo
Dominic Ciccone
Natanael Jean
Jackson Lesage
Anthony Marinez

Boys’ 9th Grade (Black)

Head Coach: Nick McNamara

Niko Chaplain
Jacob Dill
Kieran Frederick
Jonathan Mendez
Isacc Alicea
Elijah Rivera
Jonathan Villot
James Rosado

Boys’ 10th Grade (Black)

Head Coach: John Tammaro

Jake Zivojinovic
Fynn Frazier
Maxim Kauffman
Joseph DaSilva
Anthony Tammaro
Hiram Rosa
Jackson Jennings
Jake McKenna
Brady Richards
Mike Beaulac

Boys’ 10th Grade (White)

Head Coach: Darnell Thomas

Marcello Warren
Benjamin Keevan
Kevin Pytel
Hulk Calypso
Atreiyo Antoine
Zachary Alves
Aaron Martinez
Teodoro Lopez
Hector Terrazza-Cruz

Boys Varsity (Black)

Head Coach: Eric Dellasanta

Davis Lunn
Jack Dadah
Vinny Dellasanta
Derek Schlupf
Evan Comesana
Jackson Camarano
Colin Schmidt
Mike Cannon
Ben Gosselin

Boys Varsity (White)

Head Coach: Brett Szymanski

Sawyer Nelson
Carter Dionne
Anthony Contreras
Hogan Biskup
Jayden Boulet
Maxwell Doane
Cameron Kerchner
Zeke Santoro
Cameron Smith

Girls’ Teams

Girls’ 7th Grade

Head Coach: Dave Prybyla

Sydney Prybyla
Harper Alix
Ella Keenan
Teaghan Fulton
Rhobi Marwa
Morgan Habel
Layla Lopez
Julia Comeau
Anna Comeau
Anna Leblanc

Girls’ 8th Grade

Head Coach: Andy Pineo

Kasey Pineo
Mariela Deya
Izzy Santiago
Maddie Bonano
Addie McGrath
Avery Gendron
Anaiah Kasenge
McKenzie LeBlanc
Addi Keenan
Jhene Fortunate

Girls’ 10th Grade

Head Coach: Shane Martin

Olivia Martin
Ally McLaughlin
Jada Leblanc
Lucie Horgan
Kendal Hattabaugh
Maddie Habel
Mila Xiong
Ellie Zivojinovic
Kyra Pappas
Ashley Hart